Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/diablo-3-tooltip/d3tt-functions.php on line 218

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/diablo-3-tooltip/d3tt-functions.php on line 218

WPROWADZENIE (AKTUALIZACJA 12.01.2015)


cruz

ZANIM ZACZNIECIE *** BARDZO WAŻNE ***

Abyśmy mogli poprawnie korzystać z naszych poradników tj. poprawnie widzieć konfigurację umiejętności oraz przedmiotów musimy zmienić w opcjach konfiguratora motyw z ciemnego na jasny oraz język angielski na polski tak jak zostało to przedstawione na poniższych screenach. Opcje te znajdują się w prawym dolnym rogu okna konfiguratora.


Zmieniamy motyw z ciemnego na jasny oraz język angielski na polski:Poprawnie wyświetlana strona powinna wyglądać jak poniżej:

Pamiętajcie, że wszystkie buildy mogę ulec drobnym modyfikacjom, ewoluować zarówno w umiejętnościach jak i przedmiotach. Poradniki na bieżąco będą aktualizowane. Bardzo prosimy abyście zostawiali wasze uwagi w komentarzach pod poradnikiem.


PRZEDMIOTY & UMIEJETNOSCI
KRÓTKI OPIS BUILDU

cruz
Support Barbarzyńcę można budować na wiele sposobów. Możemy kombinować z umiejętnościami pasywnymi (aby nam było wygodnie) oraz z częścią przedmiotów. Wszystko zależy od naszego gameplay’u oraz umiejętności pozostałych członków drużyny. Postać skonfigurowana według naszej propozycji ma na celu zapewnienie przeżywalności drużynie oraz grupowanie pomiotu. Build znajduje najlepsze zastosowanie w:
speed runy – mające na celu maksymalizowanie zdobywanego doświadczenia XP/H;
drużyny dwu osobowe;
drużyny trzy osobowe;
drużyny czteroosobowe;FAQ


Tutaj znajdą się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania w komentarzach.

comments

Author Anonymous
Published