WPROWADZENIE (AKTUALIZACJA 29.01.2015)


SZAMAN TEAM SUPPORT

ZANIM ZACZNIECIE *** BARDZO WAŻNE ***

Abyśmy mogli poprawnie korzystać z naszych poradników tj. poprawnie widzieć konfigurację umiejętności oraz przedmiotów musimy zmienić w opcjach konfiguratora motyw z ciemnego na jasny oraz język angielski na polski tak jak zostało to przedstawione na poniższych screenach. Opcje te znajdują się w prawym dolnym rogu okna konfiguratora.


Zmieniamy motyw z ciemnego na jasny oraz język angielski na polski:
SZAMAN TEAM SUPPORT


Poprawnie wyświetlana strona powinna wyglądać jak poniżej:
SZAMAN TEAM SUPPORT

Pamiętajcie, że wszystkie buildy mogę ulec drobnym modyfikacjom, ewoluować zarówno w umiejętnościach jak i przedmiotach. Poradniki na bieżąco będą aktualizowane. Bardzo prosimy abyście zostawiali wasze uwagi w komentarzach pod poradnikiem.


PRZEDMIOTY & UMIEJETNOSCI
KRÓTKI OPIS BUILDU

SZAMAN TEAM SUPPORTJeżeli stęskniliście się za starym dobrym supportem w wykonaniu Szamana, to będziecie naprawdę zadowoleni. Poprzednia „Tiki” wersja wydawała się schematyczna i nużąca? Nie tym razem! Miłośnicy klikania będziecie mieli co robić – satysfakcja gwarantowana!
Po pierwsze, w odróżnieniu do „tiki” naszym głównym zadaniem będzie wzmacnianie obrażeń zadawanych przez członków naszej drużyny, a także od czasu do czasu przerywanie akcji przeciwnikom. Build nie ma typowego rdzenia, wszystkie składniki są równie ważne, ale całość oscyluje wokół Meteorytowego Kukri oraz Ostatniego oddechu. Pierwszy zapewnia stały bonus do szybkości ataku oraz obrażeń o 20%, drugi wzmacnia obrażenia o kolejne 30% i co jakiś czas unieruchamia przeciwników. Kolejne bonusy dla drużyny uzyskujemy z klątwy, opętania, setu kła, okulusa, piranii oraz toksyny. Maksymalizujemy redukcję czasu odnowienia, dzięki któremu mamy stały dostęp do klątwy, piranii, zamętu, voodoo i wędrówki. Mimiki ze Żniwiarza nakładają martwicę z set Kła. Fetysze biorą na siebie ogień, a my aktywnie korzystamy z całego arsenału paska umiejętności, nie ma czasu na nudę 😉

FAQ


Tutaj znajdą się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania w komentarzach.

comments

Author Anonymous
Published
Categories PORADNIKI SZAMAN