Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/diablo-3-tooltip/d3tt-functions.php on line 218

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/diablo-3-tooltip/d3tt-functions.php on line 218

Skrzydła Trag’Oula – obiekt westchnień wszystkich tych, którzy ich jeszcze nie mają. W tym poradniku udzielimy wam wskazówek, jak zdobyć ten epicki artefakt. Wystarczy odrobina samozaparcia, chęci i czasu- nic trudnego!

Skrzydła Trag’Oula są nagrodą za wykonanie wszystkich klasowych osiągnięć Nekromanty. Poniżej znajduje się ich lista oraz porady, jak zrobić je najszybciej, bezboleśnie i przyjemnie! Na wstępie zaznaczamy, że Podziemia Zestawów nie wchodzą w skład osiągnięć niezbędnych do otrzymania krwistych skrzydeł!






Służba Równowadze – osiągnięcie zdobędziemy zaraz po wbiciu 70 poziomu pierwszej postaci Nekromanty.






Milcz, kiedy do mnie mówisz – standardowe osiągnięcie przy każdej klasie postaci. Musimy w trybie kampanii przejść V akt. W Fortecy Pandemonium (oba poziomy) dwa razy ukaże nam się Mistrz Ordan. Aby zdobyć osiągnięcie musimy wysłuchać wszystkich 8 wypowiedzi (po cztery na każdy poziom). Pamiętajcie, że Ordan pokaże się jedynie w trybie kampanii!





Głosiciel Ładu – prosimy znajomego, aby otworzył nam pierwsze zadanie w V akcie (Upadek Zachodniej Marchii) w trybie kampanii (chyba, że chcemy przejść całą grę od początku sami…). Osiągnięcie wpadnie nam zaraz po przejściu całego aktu i zamordowaniu Malthaela.






Szpikulec z Kości – zadanie z pozoru bardzo łatwe, ale może nie udać się za pierwszym razem. Wystarczy, że udamy się do lokacji Przejście do Korvusu lub Ruiny Korvusu w V akcie. Następnie staramy się zebrać miliard Skarabeuszy (tych małych pajączków) i użyć na nich umiejętności Włócznia z Kości w taki sposób, aby przynajmniej 40 wrogów oberwało. Mamy na to aż 3 sekundy także nic trudnego, nie musimy tego dokonać pojedynczym strzałem.






Co martwe może jednak umrzeć – to osiągnięcie najłatwiej zrobić na wszystkich poziomach Katedry w 1 akcie, ponieważ jest tam bardzo dużo szkieletów, zombie oraz innych nieumarłych. Wystarczy, że będziemy korzystać z umiejętności Wybuch Zwłok z runą Pożegnalne Objęcia. Nasze zwłoki zamienią się w krwistego pająka i same powędrują do najbliższego wroga. Zabicie 1000 nieumarłych nie powinno wam zająć dłużej niż 30 minut.






Przeklnij swój entuzjazm – wybieramy klątwę Słabość z runą Wybuchowa Śmierć. Osiągnięcie możemy zrobić na dowolnym poziomie trudności (normal). Udajemy się do Ruin Korvusu (bardzo duże zagęszczenie) i używając tej umiejętności mordujemy wszystko co się rusza. Zaliczenie osiągnięcia nie powinno zająć nam dłużej niż 30 minut.






Groza we krwi – to osiągnięcie zdobędziemy używając umiejętności Nova Śmierci z runą Nova Krwi. Każde użycie tej umiejętności zabierze nam 10% życia. Wystarczy, że w momencie, kiedy nasze zdrowie znajduje się na wyczerpaniu (poniżej 10%) dotkniemy Diablo… Brzmi trudno, w wykonaniu jest bardzo proste. Powinno się udać za pierwszym razem.






Gra w kości – chyba najprostsze do zdobycia osiągnięcie. Wystarczy, że podczas spotkania z Królem Szkieletów (Królewskie Krypty I akt) użyjemy umiejętności Zbroja z Kości z dowolną runą. Pamiętajcie użyć jej dopiero w momencie, kiedy animacja Króla Szkieletów się zakończy i będzie już można zadać mu obrażenia.






Szkieletowa Załoga – proste, ale zdecydowanie najbardziej uciążliwe do zdobycia osiągnięcie. Musimy zabić 500 dowolnych elit za pomocą umiejętności Rozkazywanie Szkieletom. Proponujemy robić to osiągnięcie na poziomie Normal w Szczelinach Nefalemów. Używajcie In-geom’a oraz Napływu Krwi z runą Metabolizm, aby zwiększyć mobilność waszego bohatera. Po kilku dobrych godzinach wpadnie. Dla pewności w przypadku żółtych elit ubijajcie całe packi, w taki sposób, aby In-geom był aktywowany.






Samokontrola – w naszej ocenie chyba najtrudniejsze do zdobycia osiągnięcie ze wszystkich wyzwań Nekromanty. Musimy użyć dwóch umiejętności – Symulakrum z runą Krew i Kość oraz Włócznia z Kości. Zadanie polega na zabiciu własnego klona w Krainie Grozy, która pojawi się po pierwszej walce z Diablo. Cały numer polega na tym, że klon musi zostać zabity przez nasze klony, które pojawią się zaraz po użyciu umiejętności Symulakrum. Ustawiamy się w taki sposób, aby w momencie użycia przez nas Włóczni z Kości, pociski wystrzelone przez nasze Symulakrowe klony uderzyły w Klon z krainy. Bardzo dobrze pokazane jest to tutaj – koniecznie zobaczcie. Jeżeli się nie uda i wrócimy do Diablo, zdejmujemy ekwipunek i czekamy aż Diablo nas zabije. Następnie klikamy odrodzenie w najbliższym punkcie kontrolnym i próbujemy jeszcze raz – szkoda czasu na maraton po Iglicy.






Mistrz śmierci – osiągnięcie wpadnie samo, jak tylko wykonamy wszystkie pozostałe zadania klasowe Nekromanty. Nic więcej nie trzeba tutaj dodać. Po jego zdobyciu, w naszym inwentarzu pojawią się skrzydłą Trag’Oula.

Po wykonaniu wszystkich osiągnięć klasowych Nekromanty otrzymamy nareszcie nagrodę – skrzydła Trag’oula. Są niesamowite, w połączeniu z jego zestawem klasowym wyglądają po prostu oszałamiająco!

2.6.0 SKRZYDŁA TRAG'OULA 2.6.0 SKRZYDŁA TRAG'OULA 2.6.0 SKRZYDŁA TRAG'OULA 2.6.0 SKRZYDŁA TRAG'OULA

Dla tych leniwych, którym nie chce się czytać polecamy film XazaX’a 🙂 Omawia dość szczegółowo osiągnięcie po osiągnięciu

Jak widzicie – nic trudnego. Skrzydła w połączeniu z zestawem klasowym Trag’Oula wyglądają po prostu oszałamiająco. Blizzard nareszcie docenił graczy wykonujących osiągnięcia 3:) Nie każde „wpadnie samo”. Gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z którymś z osiągnięć – piszcie w komentarzach. Czekamy również na waszą ocenę krwistych skrzydeł Strażnika Równowagi – w naszej opinii są chyba najładniejsze ze wszystkich!

PS: Bardzo prosimy inne portale o niekopiowanie należących do nas zdjęć oraz treści bez naszej zgody. Stworzenie nawet tak prostego poradnika wymaga dużo czasu i energii. Nie idźcie na łatwiznę… Jeżeli już musicie, to w ramach przyzwoitości podajcie link do naszego serwisu jako źródło..

comments

Author Anonymous
Published