WPROWADZENIE (AKTUALIZACJA 26.11.2017)


2.6.1 DEMON HUNTER ŚWIĘTOKRADZKA ESENCJA SZYBKA FARMA T13

ZANIM ZACZNIECIE *** BARDZO WAŻNE ***

Abyśmy mogli poprawnie korzystać z naszych poradników tj. poprawnie widzieć konfigurację umiejętności oraz przedmiotów musimy zmienić w opcjach konfiguratora motyw z ciemnego na jasny oraz język angielski na polski tak jak zostało to przedstawione na poniższych screenach. Opcje te znajdują się w prawym dolnym rogu okna konfiguratora. <br/ > Zmieniamy motyw z ciemnego na jasny oraz język angielski na polski: 2.6.1 DEMON HUNTER ŚWIĘTOKRADZKA ESENCJA SZYBKA FARMA T13 Poprawnie wyświetlana strona powinna wyglądać jak poniżej: 2.6.1 DEMON HUNTER ŚWIĘTOKRADZKA ESENCJA SZYBKA FARMA T13

Pamiętajcie, że wszystkie buildy mogę ulec drobnym modyfikacjom, ewoluować zarówno w umiejętnościach jak i przedmiotach. Poradniki na bieżąco będą aktualizowane. Bardzo prosimy abyście zostawiali wasze uwagi w komentarzach pod poradnikiem.


PRZEDMIOTY & UMIEJETNOSCI


KRÓTKI OPIS BUILDU

  • Bardzo dobrze sprawdza się do robienia szybkich gr-ów zarówno solo jak i w drużynie. Dzięki zastosowaniu Kusz Danetty zyskujemy niekończące się zasoby nienawiści oraz dyscypliny, przy tym jesteśmy bardzo mobilni. Rozgrywka jest niezwykle prosta i sprawia dużo przyjemności.
  • Więcej buildów znajdziesz na naszej stronie oraz kanale Lady&Beny AR.

FAQ


Tutaj znajdą się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania w komentarzach.

comments

Author Anonymous
Published