Wygraj diabelskie zestawy książek, mousepady i wiele innych! W jaki sposób możecie wziąć udział w konkursie? – Nic bardziej prostszego – wystarczy, że wykonacie kilka banalnych czynności, które nie zajmą wam więcej niż 2 minuty – naprawdę warto!

malthaeldiablofanartcontest_by_akiman-d79pbny

Słowem wstępu – celem tego jak i każdego kolejnego konkursu jaki przyjdzie nam organizować jest jedno – zwiększanie zasięgu naszego fanpage’a! Liczymy, że pomożecie nam w tym ciężkim zadaniu!
Co należy jednak zrobić, aby wziąć udział w losowaniu licznych nagród?

Warunki konieczne:

  ✔ polub naszego fanpage’a!
  ✔ polub fanpage d3janc’a!
  ✔ polub post konkursowy na fanpage!
  ✔ udostępnij ten post swoim znajomym, aby wieść o nas dotarła do najdalszych zakątków internetu! Zależy nam na tym, abyście spróbowali zachęcić swoich znajomych, którzy wspólnie z Wami ubijają piekielny pomiot w Sanktuarium do czynnego uczestnictwa w życiu naszej strony. Czy to już wszystko!? Tak – jedne co Wam pozostało to czekanie na wyniki!

★★ WAŻNE! ★★ Weź los w swoje ręce! Mamy dobrą informację dla tych, którzy chcieliby zwiększyć swoje szansę na wygraną – macie możliwość zgarnięcia dodatkowego „losu”! Każda osoba, która z Waszego polecenia:

  ✔ polubi nasz fanpage!
  ✔ polubi post konkursowy a w komentarzu wpisze wasze imię i nazwisko!
  ✔ udostępni ten post swoim znajomym!

zwiększy waszą szansę w losowaniu o dodanie waszego nazwiska … ponowie! Ilość losów jest nieograniczona! Co by nie mówić, każda osoba zwiększa wasze szanse o 100%

Z pośród wszystkich osób, które wykonały te jakże banalne czynności – wylosujemy:

  ♔ 3 zestawy książka + mousepad;
  ♕ 3 zestawy 15 unikatowych wlepek + brelok;
  ♚ 2 nagrody pocieszenia – tajemnia! 😛

Konkurs kończymy 30 grudnia a wyniki zostaną tradycyjnie opublikowane na naszym fanpage’u Powodzenia Nefalemowie!


comments

Author Anonymous
Published
Categories DIABLO III