Chcemy być z Wami jeszcze bliżej! Po stronie na facebooku, stronie internetowej, przyszedł czas na stworzenie grupy dyskusyjnej! Od teraz będziemy z wami prawie zawsze, prawie wszędzie! 🙂

6jpg_ahhqspx

O tym, czym jest grupa na facebooku chyba nie musimy się rozpisywać – każdy wie. Naszym celem od zawsze było budowanie solidnej społeczności na fundamencie miłości do Diablo. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zrobiliśmy naprawdę wiele, ale na tym nie poprzestaniemy! Mamy środki umożliwiające nam kontakt z Wami, teraz przyszedł czas na stworzenie czegoś, co umożliwi Wam kontakt między sobą!

untitled

Przy współpracy z takimi sławami polskiej sceny Diablo jak np. Ajantis, XazaX, Legion czy Janc, chcemy stworzyć miejsce, w którym:

✔ Niema co się oszukiwać, Diablo od dłuższego już czasu cieszy się coraz mniejszą popularnością. Wielu z Was zwyczajnie nie ma z kim grać – będziecie mogli wymieniać kontaktami celem wspólnej gry.
✔ Grupa będzie zarządzana przez nas – będziemy selekcjonować informacje oraz stać na straży przyzwoitości! Generalnie w naszej społeczności hejtu nie ma (dzięki Wam), ale jak to mówią „strzeżonego…”
✔ Grupa jest dla Was, nie dla nas! Pamiętajcie, że nie ma głupich pytań, są jedynie nie zbyt grzeczne odpowiedzi. W grupie oprócz nas, na wasze pytania będą mogli odpowiadać inni!
✔ Będziemy publikować tam newsy z dużo większą częstotliwością niż tutaj. Fanpage jest uporządkowany, przemyślany – w grupie pozwolimy sobie na nieco więcej! 3:)
✔ Będziemy informować Was o różnych ciekawych rzeczach, które z wielu powodów nie mogą znaleźć się na stronie lub fanpage.
Po dołączeniu, każdy z Was będzie mógł dodawać nowych członków, bardzo prosimy – korzystajcie z tej możliwości.

Powodów moglibyśmy wymieniać jeszcze bardzo dużo. Bardzo serdecznie prosimy Was o dołączenie oraz udostępnienie tej informacji 3:) Jest to kolejny krok w stronę rozwoju naszej cudownej społeczności! Chcemy mieć wami jak najwięcej możliwości kontaktu, abyście byli najlepiej poinformowaną grupą diablomaniaków ever! Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przypadnie Wam do gustu – w końcu robimy to tylko i wyłącznie dla Was!


REGULAMIN GRUPY (AKTUALIZACJA 13/09/16)

I. Grupa jest dla Was – czujcie się jak u siebie – bądźcie dobrymi gospodarzami.
II . Nie hejtuj. Hejtujesz – wylatujesz.
III. Pytaj dopiero po tym, jak sprawdzisz czy informacji, które Cię nie interesują nie ma kilka postów wyżej.
IV. Jeśli możesz – pomóż nam w promocji grupy – zapraszaj znajomych.
V. Nie róbcie po prostu wiochy. Nie każdy jest pro graczem, pomagajmy sobie na wzajem 🙂
VI. Admini mają prawie zawsze racje. Nawet jeśli nie mają, to przez wzgląd na to, że są adminami – mają racje 🙂
VII. Nie ma tutaj miejsca na żadne edramy etc. mamy swoje lata – szanujmy się.
VIII. Każdy z Was może zapraszać oraz akceptować nowych członków. Korzystajcie z tej możliwości.
IX. Zgłaszajcie wszystkie nieprawidłowości, które kłują Was w oczy.
X. Streamerzy, Youtuberzy i inne sławy – cieszymy się, że tu jesteście. Niemniej jednak pamiętajcie, to nie jest grupa poświęcona waszej reklamie. Jeżeli chcecie coś zareklamować etc. skontaktujcie się z nami. W przypadku braku kontaktu – posty będą usuwane!
XI. Jeżeli publikujecie post, w którym szukacie party – aby ułatwić wszystkim życie – opublikujcie od razu godziny w których gracie i wasz battletag – z pewnością usprawni to cały proces!
XII. Generalnie stosujcie się do ogólnie przyjętych zasad współżycia społecznego. Nie jesteśmy zwierzętami, więc się tak nie zachowujmy!

azmodandi_apenxrw

Na koniec chcielibyśmy poprosić Was o kilka słów szczerości dot. naszego portalu. W naszej ocenie zrobiliśmy już całkiem sporo. Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele przed nami! Dajcie nam znać w komentarzach jak widzicie nasz portal, fanpage – czy spełnia wsze oczekiwania, czego brakuje, czego jest za dużo. Być może macie jakiś fajny pomysł, który jeszcze bardziej zintegruje naszą wspaniałą społeczność Diablo!

comments

Author Anonymous
Published
Categories DIABLO III