KIM JESTEŚMY?

Nikim istotnym. Jesteśmy jedynie grupą zapaleńców, którzy lubią robić to co robią i robią to zupełnie za darmo. Wbrew krążącej opinii – nie pobieramy żadnego wynagrodzenia od firmy Blizzard Entertainment! Nie znaczy to jednak, że nie współpracujemy z Zamiecią. Wszystko co znajduje się na naszej stronie jest efektem naszej ciężkiej pracy i wielu godzin konkretnej rozkminki, ponieważ żaden z nas nie jest ani grafikiem ani informatykiem.

DLACZEGO TO ROBIMY?

Z uwagi na to, że zdecydowanie większość polskich fansite’ów Diablo III potrafi jedynie kopiować informację z oficjalnych stron a obiektywne podejście jest im zupełnie obce – postanowiliśmy dać Wam coś więcej! Będziemy raczyć Was wszystkimi istotnymi informacjami zza ocenu i na bieżąco komentować. Będziemy wyciągać całą esencję z tekstów anglojęzycznych i podawać je wam w odpowiedniej oprawie, abyście mieli pełną świadomość jakie zło nas czeka.

CZEGO OCZEKUJEMY OD WAS?

Jedyne czego oczekujemy od Was to komentowanie i czynne uczestniczenie w budowaniu naszej anonimowej społeczności. Ważnym jest również to, w jaki sposób będziecie to robić. Nie tolerujemy trollowania, chamstwa, prostactwa oraz traktowania kogokolwiek z góry. Hejt jest nam obcy i nie chcemy go na naszej stronie i fanpage’u. Interesuje nas jedynie obiektywny osąd i merytoryczna dyskusja.