Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/diablo-3-tooltip/d3tt-functions.php on line 218

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/diablo-3-tooltip/d3tt-functions.php on line 218

Grudzień to czas refleksji, podsumowań oraz wyznaczania celów na przyszły rok. Jako wielcy fani Diablo III postanowiliśmy podsumować wszystkie – w naszej ocenie ważne wydarzenia, które miały istotny wpływ na nasze życie w Sanktuarium. Czy jest w ogóle co podsumować? – niewiele, ale zawsze coś.

V302ZIWK5JQ21426727574119

Niestety, ale za wiele się nie działo, dlatego postanowiliśmy podsumowanie stworzyć w formie krótkich, chronologicznie ułożonych przekazów:

 • 14.01.2015Aktualizacja 2.1.2 wprowadzona w Europie.
  Aktualizacja 2.1.2 nie wprowadziła w zasadzie niczego istotnego oprócz przedmiotów starożytnych czyli mocniejszych wersji przedmiotów legendarnych. Niestety, deweloperzy postanowili wprowadzić aktualizację jeszcze w trakcie trwania sezonowej rywalizacji co spotkało się z olbrzymią krytyką ze strony społeczności, ponieważ totalnie rozwaliło tablicę wyników.
 • 04.02.2015 – Zakończenie I sezonu rankingowego w Diablo III.
  Sezon I trwał ponad sześć miesięcy. Nasycony błędami, za długi. Znaczna część społeczności pozostała w trybie niesezonowym dając tym samym wyraz swojego niezadowolenia.
 • 13.02.2015 – Rozpoczęcie II sezonu rankingowego w Diablo III.
 • 24.03.2015Przystępujemy do testów aktualizacji 2.2.0 na PST.
 • 05.04.2015 – Zakończenie II sezonu rankingowego w Diablo III.
  Nijaki, monotonny a przede wszystkim w odróżnieniu od poprzednika – bardzo krótki sezon. Nie wniósł w mojej ocenie absolutnie niczego. Statyczne drużyny, żadnego celu… Nie ma co, nie należał do najbardziej udanych. Pamiętajmy również o tym, że sezon został dla wielu zakończony z chwilą pojawienia się exploitu z Odcinaczem, który umożliwił zdobycie wielu wysokich kluczy praktycznie zerowym kosztem.
 • 10.04.2015 – Rozpoczęcie III sezonu rankingowego w Diablo III.
 • 01.07.2015Przystępujemy do testów aktualizacji 2.3.0 na PST.
 • 23.07.2015 – Zakończenie III sezonu rankingowego w Diablo III.
  Sezon III mimo kilku niedociągnięć jak pojawienie się odłamkowego exploitu czy dalsza obecność krainy prób był bardzo udany. Uważam, że był to najlepiej zbalansowany okres w historii diabelskich sezonów. Owszem, drużyny były statyczne, ale było jakoś inaczej. Nie było takiej pogoni za paragonem, ludzie starali się robić jak najlepsze wyniki. Zdecydowanie najlepszy sezon w Sanktuarium.
 • 26.08.2015 Aktualizacja 2.3.0 wprowadzona w Europie.
  Kolejny „dobry” patch, który wnosi odrobinę świeżości w świecie Sanktuarium. Kostka Kanaiego daje olbrzymie możliwości w tworzeniu nowych buildów a zmiana w systemie przyznawania doświadczenia napawa nas optymizmem!
  ✔ Zdobyte doświadczenie będzie teraz przyznawane w sposób uśredniony wszystkim członkom drużyny uprawnionym do otrzymywania punktów doświadczenia.
  ✔ Nowe zestawy klasowe: Poszukiwaczka Światłości, Fortel Uliany, Duch Arachyra
  ✔ Nowa funkcja: Kostka Kanaiego;
  ✔ Nowy obszar: Ruiny Seszeronu;
  ✔ Do gry dodano poziomy trudności Udręka VII-X

 • 28.07.2015 – Rozpoczęcie IV sezonu rankingowego w Diablo III.
 • 07.11.2015Przystępujemy do testów aktualizacji 2.4.0 na PST.
 • 30.12.2015 – Zakończenie IV sezonu rankingowego w Diablo III.
  Sezon IV jeszcze trwa. Czy jest udany? Absolutnie NIE! Zdominowany przez Monka team nie pozwala na jakąkolwiek różnorodność w żadnej kategorii. Pogoń za paragonem przyćmiła rywalizację i stała się celem samym w sobie a nie jedynie środkiem. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni obecnym stanem rzeczy i z niepokojem spoglądamy w przyszłość. Kolorytu nie dodaje fakt panoszenia się wszechobecnych botów z którymi Blizzard nic nie robi, a jakby mało nam było – gigantyczne lagi spędzają sen z powiek nawet największym fanom… Katastrofa, katastrofa i jeszcze raz katastrofa.

CZY 2015 BYŁ DOBRYM ROKIEM DLA DIABLO III?

View Results

Loading ... Loading ...

Jesteście zaskoczeni, że to już koniec? My też, ale jak to mówią „z pustego w próźne” się nie naleje. Ciężko jest pisać o czymś, co zwyczajnie nie miało miejsca. Uważamy, że Diablo III zostało potraktowane przez Blizzarda po macoszemu. Śmiało możemy wysnuć tezę, że nic „poważnego” nie zostało w Diablo ani zrobione, ani powiedziane. Nie doczekaliśmy się nawet żadnych istotnych informacji „co dalej”. W naszej ocenie, to, że w Diablo ktokolwiek jeszcze gra nie jest absolutnie zasługą deweloperów a wspaniałej społeczności, która trzyma tego „żywego trupa” przy życiu. Liczymy na to, że 2016 będzie znacznie łaskawszy. Nie możemy się doczekać jakichkolwiek informacji o drugim dodatku, który jeżeli w ogóle się pojawi, niewątpliwie wpuści sporo świeżego powietrza w świecie zdominowanym przez szatański pomiot.

comments

Author Anonymous
Published
Categories DIABLO III