Wszystko zgromadzone w jednym miejscu! Przedstawiamy poradniki, w których opisujemy najlepsze konfiguracje dla każdej klasy! Poniższe tutoriale znajdują najlepsze zastosowanie w aktualizacji 2.4.1! Pamiętajcie, że buildy zawsze ewoluują, ulegają drobnym modyfikacjom. Będziemy je aktualizować na bieżąco. W przypadku gdy będziecie mieli jakieś pytania do określonych konfiguracji, zostawcie komentarz pod interesującym was buildem – odpowiemy, a najpopularniejsze pytania zamieścimy w zakładce FAQ.

Najnowsza aktualizacja 2.4.2 nie wnosi wiele, ale jej obecność z pewnością jest odczuwalna. O ile nie mamy nowego contentu, to zmiany w umiejętnościach klasowych są naprawdę „rewolucyjne”… Nowe poziomy trudności, nowa meta, kilka nowych mocy legendarnych – przedstawiamy Wam kompendium wiedzy aktualizacji 2.4.2!

Read More

Najnowsza aktualizacja może nie przyniosła nowego contentu, ale na pewno zapisze się w historii Diablo jako bardzo przyjemna. W patchu 2.4.1 zostały wprowadzone do gry nowe skrzydła, zwięrzątka oraz transmogryfikacje zupełnie za darmo! W tym poradniku pokażemy wam co oraz gdzie można zdobyć.

Read More

Infernalna Machina to urządzenie pozwalające przenieść się do czterech alternatywnych krain, w celu zdobycia składników niezbędnych do stworzenia Pierścienia Piekielnego Ognia lub Amuletu Piekielnego Ognia – unikatowych legendarnych przedmiotów 70 poziomu. O ile Infernalna Machina i Pierścień Piekielnego Ognia zostały po raz pierwszy wprowadzone z aktualizacją 1.0.5 do podstawowej wersji gry, to w dodatku Reaper […]

Read More

Najnowsza aktualizacja 2.4 wprowadziła do gry całkiem ciekawą, nową alternatywę spędzania czasu w Sanktuarium – Podziemia Zestawów. Czym one są? Gdzie się znajdują i czy w ogóle opłaca się ich szukanie? Nasz poradnik odpowie na wasze wszystkie pytania!

Read More

PORADNIKI KLASOWE

pODOBA CI SIE NASZA PRACA? WESPRZYJ NAS NA:patronite-diablo-fans