SŁOWEM WSTĘPU

Ważną cechą każdej społeczności jest jej stabilność. Jakby nie było budowa grupy odbiorców wymaga bardzo dużo pracy, zaangażowania a przede wszystkim regularności podejmowanych działań. Jaki cel miałoby prowadzenie strony, fanpage’a czy jakiekolwiek innej formy komunikacji, gdyby była ona prowadzona w sposób nieregularny?

Fundamentem naszej społeczności była, jest i zawsze będzie podstawowa zasada: jesteśmy grupą zapaleńców, którzy z wielką przyjemnością dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami zupełnie za darmo! Jesteśmy tutaj dla Was i wierzymy, że nasza praca realnie wpływa na komfort waszego Diabelskiego oblicza. Możecie w to wierzyć bądź nie, ale sprawia nam to bardzo dużo frajdy!

Niemniej jednak prowadzenie każdego cyrku, wiąże się z pewnymi ograniczeniami, kosztami, trudnymi decyzjami czy wyrzeczeniami. Na wstępie chcielibyśmy stanowczo zaznaczyć, że naszą intencją nigdy nie była i nie będzie działalność zarobkowa w formie Anonimowych. Każdy z nas pracuje dzięki czemu ma z czego żyć. Mimo wszystko – wobec ambitnych planów, które mamy, postanowiliśmy skorzystać z oferty serwisu patronite.pl

DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ?

Tak jak wspomnieliśmy, nie jesteśmy tutaj po to, aby zarabiać pieniądze. Zdecydowaliśmy się na utworzenie konta patronite, ponieważ chcemy w znaczący sposób rozbudować naszą społeczność. Co konkretnie chcielibyśmy zrobić? Oto kilka pomysłów na to, od czego moglibyśmy wspólnie zacząć:

TEAM SPEAK DLA WSZYSTKICH!

Większość z Was na pewno wie czym jest TS. Dla tych, którzy nie wiedzą – team speak jest internetowym komunikatorem wykorzystującym technologię VoIP do komunikacji głosowej pomiędzy wieloma użytkownikami. Jego ważną cechą jest to, że można go odpalić nawet na „ziemniaku”.

Nasz celem jest umożliwienie każdemu zapaleńcowi możliwości poznania innych graczy, wspólną grę, rozmowy o niczym etc. Możecie nam wierzyć na słowo, ale prowadzenie rozgrywki z kimś, kogo słyszymy, z kim na bieżąco ustalamy taktykę etc. jest znacznie przyjemniejsze niż siedzenie w ciszy z samym sobą. Ponadto rozgrywka będzie znacznie efektywniejsza. Wasze wsparcie może urzeczywistnić tą ciekawą inicjatywę! Czy nie fajnie by było w końcu zapomnieć stwierdzenia „nie ma z kim grać”?

HOSTING

Prowadzenie każdej strony internetowej niesie ze sobą określone koszty. Nasza witryna nie należy do najmniejszych. Jej istnienie wymaga nieco więcej niż to, co oferują „tanie” lub darmowe hostingi. Ponadto, portal jest w ciągłej rozbudowie. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy pojawiło się blisko 400 wpisów zarówno newsowych jak i buildów. Zapewniamy, że na tym nie poprzestaniemy. Diablo jest grą, która ciągle się rozwija. Wierzymy, że Blizzard nie poprzestanie na tym, co już zaprezentował. Wspomnicie nasze słowa – nadchodzi coś świerzego! W tym miejscu warto również przytoczyć kilka statystyk z ostatnich 30 dni:

SESJE: </strong>2 428 924<strong>

UŻYTKOWNICY: </strong>755 382<strong>

WYŚWIETLENIA STRONY: </strong>5 913 779<strong>

Jak widzicie, udało nam się osiągnąć całkiem przyzwoity wynik za co cały zespół Anonymous chciałby wam gorąco podziękować.

INDEKSOWANIE

Jesteśmy w zasadzie jedynym polskim portalem, który na bieżąco serwuje wam wszelkiego rodzaju poradniki. Z uwagi na to, że wymaga to od nas dużo pracy, czasu i samozaparcia, zależy nam na tym, aby wieść parafialna docierała do najdalszych czeluści internetu. W tym celu wykorzystujemy google. Efekt jest bardzo zadawalający. Wpiszcie w wyszukiwarce frazę: podziemia zestawów, i zobaczcie co się stanie. Nie jest to oczywiście usługa darmowa, i w tym miejscu wasze wsparcie byłoby nieocenione, ponieważ miałoby realny wpływ na rozwój naszej społeczności.

KONKURSY

Wychodzimy z założenia, że fajny konkurs mający na celu aktywizację społeczności to sprawa niezwykle istotna. W naszej grupie nie ma ludzi przypadkowych. Są to przede wszystkim wierni fani Blizzarda, przez co wierzymy, że różnego rodzaju konkursy, giveaway’e są czymś, co ucieszy każdego fana. Chcielibyśmy organizować ich więcej. Dzięki Waszej pomocy będzie to możliwe!

To tylko kilka z naszych najbliższych planów. Mamy w planach stworzenie serwisów o innych grach ze stajni Zamieci np. Overwatch. Jesteśmy przekonani, że jeżeli zdecydujecie się na uczestnictwo w naszym programie patronite, nie będziecie żałować. Nie oczekujemy od Was złotych gór. Wystarczy symboliczna, regularnie przekazywana kwota. Umożliwi nam to naprawdę wiele. Jak to mówią: „grosz do grosza…” Kończąc chcieliśmy Wam powiedzieć – nic nie musicie, możecie.