Wkrótce rozpoczyna się kolejny sezon! Tych spośród was, którzy uwielbiają poznawać nowości i zaczynać każdy sezon na świeżo, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat sezonu 8. W artykule znajdziecie opis nowych nagród i podbojów.

efje2o5b4fnv1476135116889

Nowe elementy ozdobne

Poprzednie sezony wprowadziły nową rotację elementów ozdobnych, a sezon 8 będzie kontynuować tę tradycję.

Ten sezon nie tylko oferuje wam kolejną szansę na zdobycie elementów do transmogryfikacji Zdobywcy, ale i wprowadza serię portretów zainspirowanych przez Płonące Piekła. Zamieć dorzuca też nowe „skrzydła” jednego z najbardziej znanych czarnych charakterów z Diablo II: Andariel, Pani Cierpienia! Po ich założeniu możecie krzyczeć na wrogów „GIŃ, ROBAKU!” albo gonić swoich znajomych czarowników, gdy bezskutecznie będą próbowali trafić was Meteorytem. Tyle wspomnień…

Season08-Preview_CosmeticsSplash_D3_MB_550x275.jpg


Nagrody za postępy sezonowe

Jeśli pilnie graliście w kilka poprzednich sezonów i w każdym osiągnęliście tytuł Zdobywcy, zgromadziliście kilka dodatkowych zakładek skrytki. W sezonie 8 możecie odblokować kolejną, co potencjalnie zapewni wam łącznie dziesięć zakładek.

Chcecie zdobyć to wspaniałe miejsce na przedmioty? Jeśli tak, to wykonajcie następujące cele:

 • Ukończcie Szczelinę Nefalemów w czasie krótszym niż pięć minut na poziomie trudności Udręka XIII.
 • Ukończcie 60. poziom Głębokiej Szczeliny w grze solo.
 • Zabijcie Chciwość na poziomie trudności Udręka XIII.
 • Zabijcie Izuala w czasie krótszym niż 30 sek. na poziomie trudności Udręka XIII.
 • Przekujcie przedmiot legendarny lub z zestawu.
 • Wzmocnijcie dwa przedmioty starożytne za pomocą legendarnych klejnotów o randze 40. lub wyższej.
 • Ulepszcie trzy legendarne klejnoty do rangi 55 lub wyższej.
 • Dokonajcie dwóch podbojów.

Podboje sezonowe

Jeśli chodzi o podboje, one też podlegają teraz rotacji! Specjalnie dla tych, którzy pragną prawdziwego wyzwania w hardkorze, ponownie wprowadzono Lwie Serce. Jeśli lubicie przeklęte skrzynie, ucieszycie się, że Klątwy! oraz Wielka koniunkcja również się tu pojawią. Premia nie taka znowu uznaniowa i Dynastia to wspaniałe próby dla tych, którzy lubią opanowywać różne zestawy klasowe, a jeśli to nie wystarczy, Władcy Wszechświata wraz z Mistrzami Zestawów sprawdzą waszą taktykę wobec Podziemi Zestawów.

Season08-Preview_ConquestSplash_D3_MB_550x275.jpg


Dar Haedriga

Na koniec, tak jak poprzednio, za ukończenie pewnych rozdziałów w postępach sezonowych otrzymacie nowiutki zestaw klasowy dzięki Darom Haedriga. Lista dostępnych zestawów znajduje się poniżej. Jeśli nie graliście wcześniej w trybie sezonowym, zaraz wszystko wyjaśnimy:

Po ukończeniu rozdziałów 2, 3 i 4 w postępach sezonowych otrzymacie trzy Dary Haedriga do otwarcia. Każdy Dar zwiera kilka elementów któregoś z waszych zestawów klasowych. Można w sezonie w trybie zwykłym i hardkorowym odblokować w ten sposób łącznie tylko jeden zestaw klasowy, więc dobrze to sobie przemyślcie! 

Zestaw do którego otrzymacie elementy, zależy od klasy postaci, którą gracie w momencie otwierania Darów Haedriga. Aby otrzymać pełny zestaw, musicie otworzyć wszystkie trzy Dary tą samą postacią.

Oto zestawy, które można zdobyć w sezonie 8. dzięki Darom Haedriga:

 • Barbarzyńca – Zew Nieśmiertelnego Króla
 • Krzyżowiec – Poszukiwaczka Światłości
 • Łowczyni demonów – Pomsta Natalii
 • Mnich – Fortel Uliany
 • Szaman – Duch Arachyra
 • Czarownica – Wielkie Arkana Vyra

Season08-Preview_ClassSetsSplash_D3_MB_550x275.jpg


Najczęściej zadawane pytania

P: Kiedy rozpocznie się sezon 8?

O: Sezon 8 rozpocznie się w piątek 21 października o 17:00 czasu pacyficznego w Ameryce Północnej, 17:00 czasu polskiego w Europie oraz o 17:00 czasu koreańskiego w Azji. Aby uzyskać pomoc ze strefami czasowymi, wystarczy odwiedzić tę stronę.

P: Kiedy zostaną zresetowane tablice wyników postaci niesezonowych?

O: Tablice wyników postaci niesezonowych są powiązane z tzw. erami, z których każda trwa 6-12 miesięcy. Ostatnia era zaczęła się 5 sierpnia. Aby otrzymać więcej informacji, przeczytajcie ten wpis.

P: Co się stanie z wynikami z wcześniejszych sezonów?

O: W miarę dodawania kolejnych sezonów nie będziemy w stanie przechowywać niektórych prywatnych rekordów. Choć w sezonie 8 będziecie mogli zobaczyć swoje rekordy osobiste ze wszystkich poprzednich sezonów, wraz z którymś z przyszłych sezonów rozpoczniemy proces usuwania najstarszych rekordów, poczynając od sezonu 1. Stanie się tak bez względu na wasz udział we wcześniejszych sezonach. Więcej informacji na ten temat podamy w późniejszym terminie.

Tablice wyników postaci sezonowych nie zostaną wyczyszczone i będą przechowywane w wersji archiwalnej zarówno w grze, jak i na naszej stronie internetowej.


Rozpoczyna się nowy sezon

Aż trudno uwierzyć, że wkrótce zaczynamy już ósmy sezon! Jaki macie na ten okres cele? Czy chcecie poświęcić swoją uwagę jakiejś konfiguracji? A może macie jakiś inny pomysł?

Dajcie nam znać w komentarzach. Do zobaczenia na początku sezonu 8!

comments

Author Anonymous
Published
Categories DIABLO III